Marijampolės pašarai / Apie mus

Apie mus

UAB „Marijampolės pašarai“ KŪB

 

Jau daugiau nei 10 metų įmonės ekspertai gamina kokybiškus ir patikimus pašarus. Gamykloje įdiegtos pašarų gamybos naujovės leidžia per metus pagaminti 55 000 tonų kokybiškų, tiksliai subalansuotų kombinuotų pašarų, o esant poreikiui ir kartu su užsakovu sudarytus individualius receptus.

Patyrę šėrimo konsultantai teikia visapusio ūkio valdymo konsultacijas: analizuoja ūkio poreikius, gali vartotojui pateikti jo ekonominius tikslus atitinkančius produktus, sudaryti pilnavertį lesinimo racioną, taip pat pataria ūkio valdymo bei kalakutų sveikatingumo, išsaugojimo klausimais.

Įmonėje įrengti Danijos bendrovių „Cimbria Unigrain“ bei „Sprout Matador“ įrenginiai yra visiškai kompiuterizuoti, o dauguma procesų automatizuoti. Čia dirba trisdešimt aukščiausios kvalifikacijos puikiai savo darbą išmanančių specialistų.

„Marijampolės pašarai“ produkcija įvertinta aukščiausias tarptautinių ir nacionalinių parodų apdovanojimais. Pašarai įgijo tvirtą reputaciją daugelyje šalių, nes su jais pasiekiami maksimalūs paukščių ir gyvulių auginimo standartai – prieaugiai ir konversija. Pašarai yra termiškai apdorojami, todėl geriau virškinami ir išvengiama ligų.

Klientams Lietuvoje ir Lenkijoje pašarai pristatomi autotransportu, o Rusijoje, Kazachstane bei kitose tolimesnėse šalyse – geležinkeliu, kurio atšaka ateina tiesiai į gamyklą.

 

55 000 t

PER METUS PAGAMINAMA PAŠARŲ

2002 m

ĮSTEIGTA ĮMONĖ

Neribotas skaičius

RECEPTŪRŲ VISOMS GYVŪNŲ RŪŠIMS